Blog 30 April 2026
- Geplaatst op
- Door Loes Konings-van Seggelen
- Geplaatst in Kywie Champagne en wijnkoelers van schapenvacht uit Nederland
- 0
De Kywie Champagne Koelers van Schapenvacht zijn zo gemaakt dat ze passen om vrijwel elke standaard 0,75L wijn-, champagne- of waterfles. Je kan het Champagne model ook voor wijn gebruiken maar het wijn model niet voor Champagne.
Schapenvacht houdt warm en koud dus ook je op de juiste temperatuur gebrachte rode wijn kan erin zodat deze tijdens een diner niet opwarmt.
Wij zijn helemaal weg van de Kywie koelers, van Schapenvacht, Nederlands product en passend in elke tuin, op elke tafel en ze werken nog goed ook.
Je brengt je fles op de juiste temperatuur naar de koeler en de Schapenvacht houdt warm en koud dus ook je op de juiste temperatuur gebrachte rode wijn kan erin zodat deze tijdens een diner niet opwarmt.
De wol houdt gekoelde witte wijn, rosé of mousserende wijn tot wel 4 uur lang koel.
Ideaal voor rode wijn: Je kunt er ook een op temperatuur gebrachte rode wijn in houden, zodat deze tijdens een diner niet opwarmt.
Je stopt de reeds gekoelde fles gewoon in de Kywie-koeler om de temperatuur vast te houden.
De Kywie Champagne Koelers van Schapenvacht zijn zo gemaakt dat hoewel ze als "champagne" worden verkocht, zijn zo ontworpen dat ze passen om vrijwel elke standaard 0,75L wijn-, champagne- of waterfles. En je kan met de touwtjes de koeler om de hals dicht maken zodat er zo weinig temperatuur verdwijnt.
De vuistregel: Een wijnfles past bijna altijd in de Kywie champagnekoeler, maar een champagnefles past meestal niet in de Kywie wijnkoeler.
Reacties
Wees de eerste om te reageren...