Je winkelwagen is momenteel leeg
Product image slideshow Items
Handig mesje voor op tafel om je broodjes te snijden maar ook voor worst of tomaten en alle andere dingen met een lastig velletje of korst om door te zagen met dit broodmesje, want 12 cm is niet geschikt voor een gebakken brood maar wel een afbakbroodje.
Handig mesje voor op tafel om je broodjes te snijden maar ook voor worst of tomaten en alle andere dingen met een lastig velletje of korst om door te zagen met dit broodmesje, want 12 cm is niet geschikt voor een gebakken brood maar wel een afbakbroodje.
Dit is nog steeds een veel verkocht mes en een goede keuze.
Uitstekende waarde en premium kwaliteit - het perfecte mes om mee te beginnen in de keuken.
Met een prachtige prijs-prestatieverhouding nemen de niet-gesmede Gourmet messen een speciale plaats in binnen het WÜSTHOF-repertoire als het gaat om hun intuïtieve en lichte hantering.
Elk niet-gesmeed mes uit de Gourmet-serie is van de typische hoge kwaliteit van WÜSTHOF: elk lemmet is lasergesneden en gehard tot een hoge hardheid van 56 Rockwell. Het meerstappen productieproces resulteert in een wendbare, lichtere versie van zijn gesmede tegenhanger, waardoor Gourmet messen een ideale instap zijn voor zowel nieuwe als doorgewinterde koks.
Optimaal comfort en duurzaamheid
Gourmetmessen hebben een nieuw, comfortabel en zeer duurzaam handvatontwerp gemaakt van een synthetisch materiaal genaamd Polyoxymethyleen (POM), dat een strakkere moleculaire structuur heeft om verbleken en verkleuren tegen te gaan.
Uitstekende waarde in combinatie met deskundige kwaliteit
Laser gesneden, gestanste Gourmet messen bieden ongeëvenaarde WÜSTHOF kwaliteit tegen een superieure prijs-kwaliteitverhouding.