Je winkelwagen is momenteel leeg
Product image slideshow Items
Oud Hollandse stamppot stamper met stevige draad, de bedoeling is dat je de gekookte kruimige aardappels of knollen of groenten of combi tot moes drukt en niet dat je de stamper verbuigt. Met een stamper maak je er geen behangplaksel van zoals met je mixe
Oud Hollandse stamppot stamper met stevige draad, de bedoeling is dat je de gekookte kruimige aardappels of knollen of groenten of combi tot moes drukt en niet dat je de stamper verbuigt. Met een stamper maak je er geen behangplaksel van zoals met je mixer. Met deze stamper kan je de boel wat grover houden. Met de stampers met een geperforeerde plaat onder aan heb je een fijner resultaat.
Met een pureepers krijg je ook fijner resultaat. Soms heb je gewoon deze stamper nodig om wat bite te houden, waardoor je eerder "tankje" vol waarschuwing krijgt. Handig met plaats voor je duim boven op om kracht te kunnen zetten.
Items van productcarrousel
Zoek de bestelling die u wilt herroepen
Voer uw e-mailadres en bestelnummer in.
Controleer uw e-mail
Als uw gegevens overeenkomen met een bestelling, ontvangt u een e-mail met een link om deze te bekijken en te beheren.