Je winkelwagen is momenteel leeg
Product image slideshow Items
Het strakke ontwerp en de uitgebalanceerde houder doen denken aan de schittering van een ruwe diamant. De Prune warm rode kleur past harmonieus in elk interieur en maakt van deze Lampe Berger een stijlvol decoratief object, geïnspireerd door de visie van
De Lampe Berger Neo Prune onderscheidt zich door haar eigentijdse design uit de Institutionnelle collectie. De geometrische vorm en warme rode kleur brengen een moderne en elegante uitstraling in huis. Ontworpen door Sylvie de France straalt deze Lampe Berger een subtiele balans uit tussen puurheid en lef en past perfect in elk interieur.
Deze Lampe Berger wordt zonder huisparfum geleverd waardoor u volledige vrijheid hebt om een huisparfum te kiezen die bij uw wensen past. Zo creëert u een unieke parfumbeleving en geeft u uw huis een persoonlijke touch.
Het strakke ontwerp en de uitgebalanceerde houder doen denken aan de schittering van een ruwe diamant. De Prune warm rode kleur past harmonieus in elk interieur en maakt van deze Lampe Berger een stijlvol decoratief object, geïnspireerd door de visie van Sylvie de France.
Sylvie de France profileert zich op een kruispunt van verschillende tijdperken, zoals het Parijs van de roaring twenties in Montmartre en de wolkenkrabbers van Dubai; zij houdt er van bruggen te slaan tussen Ying en Yang. De ontwerpster is gespecialiseerd in de wereld van de luxe en cosmetica en werkt voor grote namen: van Boucheron tot Rolex, van Yves Saint Laurent tot Van Cleef en Arpels.
Totaal anders ontworpen Lampe Berger, smaller, hoger met zilveren afsluitdop, Chique en klasse is wat je denkt als je deze Lampe ziet. Apart ontwerp en misschien wel de eerste van minder vanzelfsprekende ontwerpen en meer object Lampes, wie wat de toekomst nog allemaal brengt.