Je winkelwagen is momenteel leeg
Product image slideshow Items
Geweldige landelijke aaibare champagne koeler, maar ook voor je fles of karaf water of fris, tot Ø 10 cm, mooi voor binnen maar ook voor buiten, we hebben keuze dus dat is even een dingetje om jou favoriet te vinden. Wij zijn helemaal weg van dit product.
De KYWIE champagnekoeler is een handgemaakte passieve koeler van 100% natuurlijk schapenvacht die voor gekoelde flessen urenlang op temperatuur houdt. Doordat het een natuurlijk product is zijn geen 2 koelers hetzelfde. De natuurlijke isolatie van de wol werkt zonder koelelementen en is geschikt voor champagne, mousserende wijn en flessen van 0,75 tot 1 liter.
Belangrijkste kenmerken
Isolatie: Maakt gebruik van de bio-isolerende eigenschappen van wol om dranken tot 4 uur lang koud te houden.
Materiaal: Vervaardigd uit natuurlijke schapenvacht (vaak van het Texelse schaap), die van nature vuil- en vochtafstotend is door de aanwezige lanoline (wolvet).
Ontwerp: Champagne koeler is voorzien van een lederen trekkoord ("airlock cord") om de kou optimaal in de koeler te houden.
Afmetingen: De standaard champagnekoeler is ongeveer 23,5 cm hoog en 12 cm breed, passend voor flessen met een diameter tot 10 cm.