Je winkelwagen is momenteel leeg
Product image slideshow Items
2 in 1 Rasp waarbij je kan kiezen voor fijn en ontzettend fijn, net wat uitkomt en jij fijn vind om te gebruiken zowel in de keuken als op tafel is deze rasp kookgerei waar een hobby kok of fijnproever niet zonder kan. Of je nu schilletjes in je dressing
2 in 1 Rasp waarbij je kan kiezen voor fijn en ontzettend fijn, net wat uitkomt en jij fijn vind om te gebruiken zowel in de keuken als op tafel is deze rasp kookgerei waar een hobby kok of fijnproever niet zonder kan. Of je nu schilletjes in je dressing of je gebak, chocolade of kaneel voor op je koffie of ontbijtje. Kaas over je gerechten, deze rasp kan het.
Efficiënt, veelzijdig, stijlvol: de AdHoc Giano multirasp raspt betrouwbaar en moeiteloos Parmezaanse kaas, citroenschil, nootmuskaat of chocolade. Het roosteroppervlak in gebogen design met foto-geëtste lamellen zorgt voor moeiteloos roosteren. Wat is er bijzonder: Bij de verwerking van citrusvruchten wordt alleen de aromatische schil geraspt -de bittere schil blijft onaangeroerd.
Voor perfecte raspresultaten – ideaal voor fijn raspen.
• Met 616 tanden die over de rand lopen voor perfecte rasp resultaten
• Vaatwasmachinebestendig
Items van productcarrousel