Je winkelwagen is momenteel leeg
Product image slideshow Items
Bij fermentatie zorgen bacteriën, schimmels of gisten voor het omzetten van stoffen in een product, waardoor de zuurgraad, smaak, geur of uiterlijk verandert. 500 ml experiment pot of voor kleine hoeveelheden natuurlijk conserveren, leuk om te doen, gezon
Bij fermentatie zorgen bacteriën, schimmels of gisten voor het omzetten van stoffen in een product, waardoor de zuurgraad, smaak, geur of uiterlijk verandert. In de tijd zonder koelkast en pasteuriseren was fermentatie de belangrijkste manier om iets te conserveren en voedingsstoffen een jaar lang beschikbaar te houden. Het is nog steeds een simpele, natuurlijke manier om de houdbaarheid van groente en zuivel zonder conserveermiddelen of stabilisators te verlengen.
Fermenteren is een simpele, natuurlijke manier om de houdbaarheid van groente en zuivel zonder conserveermiddelen of stabilisators te verlengen. 500 ml experiment pot of voor kleine hoeveelheden natuurlijk conserveren, leuk om te doen, gezond om te eten.
Er zijn fermenteer boeken en online is van alles te vinden. Toen ik klein was had ik beter op moeten letten, de overburen van het bedrijf van mijn ouders hadden een grote tuin en ik ging met mijn oma helpen bij Mia erwten uit de peulen te halen, ik herinner me daar nog wel wat van maar niet wat Mia er daarna mee deed.
Bij het uitruimen van het huis van mijn ouders kom ik allerlei oude tuinier boeken tegen, als dit systeem weet wat ik in mijn winkel heb staan, wil ik me weer gaan verdiepen en kennis opdoen.
Items van productcarrousel