Je winkelwagen is momenteel leeg
Het Alessi servies van Marcel Wanders Dressed is wit porselein met het kenmerkende tijdloze barokke reliëf- of kantenpatroon.
Kenmerken van de "Dressed" Collectie
De Alessi "Dressed" collectie, gelanceerd in 2011, staat bekend om zijn elegante en ietwat landelijke stijl, waarbij de decoratie vaak op onverwachte, subtiele plaatsen wordt aangebracht.
Materiaal: Hoofdzakelijk gemaakt van hoogwaardig wit porselein, aangevuld met roestvrijstalen elementen voor bestek, schalen en deksels.
Designfilosofie: Marcel Wanders draait de traditionele plaats voor decoratie om. In plaats van de bovenkant van het bord of de meest zichtbare kant, bevindt het kenmerkende barokke reliëf- of kantenpatroon zich vaak aan de onderkant, de achterkant van handvatten of andere discrete plekken.
Stijl: De stijl wordt beschreven als landelijk en elegant, met een focus op verfijnde, discrete details.
Praktisch: Het porseleinen servies is doorgaans vaatwasmachinebestendig en vaak ook geschikt voor de magnetron
Geen producten gevonden